Welcome to the International Legends of Honor forum, brave Warriors!

SerwerPL1 nieosiagalny

kaz1962 (PL1)kaz1962 (PL1) Member Posts: 19
kolejne problemy GGS :))
tym razem serwer PL1 nieosiągalny juz 24h
«1

Comments

• kaz1962 (PL1)kaz1962 (PL1) Member Posts: 19
    dostałem odpowiedz od GGS - niejaki Max pisze - Hello Kaz 

The problem is known. We were moving the game to new servers.

Best Regards,
    czy to zadowalająca odpowiedż ??? oceńcie sami
  • 83ania83 (PL1)83ania83 (PL1) Member Posts: 28
    Przynajmniej odpowiedź dostałeś, to już sukces:)
    to raczej odpowiedź z automatu . A na kolejne pytanie jak długo to potrwa .... już zapadła taka niezręczna cisza 

• Anita21 (PL1)Anita21 (PL1) Member Posts: 11
    Hmm trzeba wrócić do Simsów ;D 
  • Rasmancur (PL1)Rasmancur (PL1) Member Posts: 26
    Dla chetnych i wytrwalych...
    Mozna zaczac rozrgrywke od nowa na innym serwerze. Na starym serwerze raczej juz nie pogramy. Wiec zebrac sie konkretna ekipa i zamiast tluc sie miedzy soba jak dotychczas, stworzyc silny sojusz z aktywnych graczy. Wykorzystac zdobyte juz wczesniej doswiadczenie i sprawdzic co inni potrafia. Co o tym sadzicie?

Pozdrawiam Ras ;)
    Wujciuuuuuu ja jakieś 2 lata nie wbiłam 70 lwl i mam zaczynać od nowa ? :OOO
  • 83ania83 (PL1)83ania83 (PL1) Member Posts: 28
    2,5 roku tu spędziłam raczej podziękuje, nie mam ochoty od początku zaczynać
    Szkoda, że z tego serwera nie zrobią jakiegoś międzynarodowego czy coś. Na grze tentlan tak jest, że jak gra umiera to serwery łączą czy coś :P 
    Hmmm... Tez gram juz prawie 2 lata, a moze nawet troszke dluzej :)

Od nowa mozna zaczac zawsze, tylko szkoda tych ktorzy wlozyli w ta gre calkiem spora sumke pieniazkow

Pisalem dla chetnych i wytrwalych....

Poczekam jeszcze troche i zobacze ilu bedzie chetnych ;)
  • nemezis (GB1)nemezis (GB1) Member Posts: 2
    A który serwer proponujesz ? Wiem , ze działa niemiecki i angielski bo mam tam małe konta 
    Każdy, gdzie nie działa "polnishen bande" lub jak kto woli "chłopcy bugowcy ".
    Nie wiem czy znajdziesz taki ,bo zaraza się błyskawicznie rozpleniła .
    W niedługim czasie wykończą pozostałe serwery ,tak jak to się stało z naszym
    Tu nie ma działań zapobiegawczych ze strony właściciela gry .
    Dlatego jest jak jest ..

• MONIK11 (PL1)MONIK11 (PL1) Member Posts: 6
    witam :) święte słowa Kaz :)  my się przenieśliśmy całym sojem do innej gry, tam nawet nie można logować się do innych, bo to wyłapują, nie mówiąc już o posiadaniu kilku kont czy robieniu wojska. 
    hejka ,  podaj mi jeszcze raz gdzie  , wywaliłem te wiadomości  
    teraz to już za późno żeby z nami grac, świat zamykają po 7 dniach, a gra KHANWARS my jesteśmy na 34 świecie
    no to będę was tłukł :))
    Proponuje serwer macierzysty czyli niemiecki. Nawet gdybysmy przyniesli "zaraze" ze soba jak to nazwal Kaz1962. Sprawdzimy czy ten serwer tez tak potraktuja jak nasz :) A moze wezma sie w koncu do roboty i zrobia cos z tym fantem.

Dalem propozycje, czekam na wieksza ilosc wpisow od was. Moze cos z tego wyjdzie, a moze nic. Wiem, ze przykro jest zaczynac od nowa, ale coz poradzic
    nie będziesz :), bo to inny świat, od nowa się zaczyna i nas na nim nie będzie :) te światy trwają po 4 miesiące i zaczyna się od nowa
    coś słyszałam że opisali KKS czy jak mu tam i jego sojusz, że kantują na niemieckim serwerze, wstyd jak dla mnie
    Ja mogę zacząć od nowa, pod warunkiem że zarazy nie będzie, inaczej ta gra nie ma sensu.
  • nemezis (GB1)nemezis (GB1) Member Posts: 2
    ja i chomik jesteśmy za ale  jesteśmy przeciwni bugowaniu wojska , chcemy grac uczciwie .Niemiecki serwer
Sign In to comment.