Welcome to the International Legends of Honor forum, brave Warriors!

Holger i podstawy cywilizowanego zachowania czy raczej ginące kultury?

FastLuska (PL1)FastLuska (PL1) Member Posts: 17
edited 14.02.2017 in Polish
Wieluniu Z NAS NA serwerze miało Do czynienia z graczem Holgerem. Dla Tych, którzy nie nie Mieli okazji przejść poznać - przypomnę, Ze byl czlowiek ZAWSZE chętny de Pomocy, niebywale cierpliwy w tłumaczeniu Różnych zawiłości Informatycznych. Z zawodu informatyk, architekt inteligentnych Rozwiązań Informatycznych i Elektronicznych w budownictwie, mający na swoim koncie dziesiątki udanych Projektów. Na grze często ostatnia deska ratunku gdy komuś uwięziło bohatera Gdzieś w Walce, zbugowały SIE Koszarach, CZY TEZ SIE Działy Inne Rzeczy, Z ktorými suppport Niekoniecznie chciał sobie poradzić ..
niestety osoba TA opuściła Nas pare miesiecy Temu, przez smutne Wydarzenie Nadal żartem Żywe żart Wagowo Pamięci Wieluniu Osób, Które Miały szczescie przejść poznać - Po wypadku, Który mial MIEJSCE Dużo wcześniej, nie nie został prawidłowo zdiagnozowany í nie nie uzyskał właściwej Pomocy Medycznej. W jago Mózgu wytworzył SIĘ Guz, Który powodował ogromne bole Głowy. Holger byl świadomy Tego, CO SIĘ z NIM Dzieje, pisał zrobić swoich Przyjaciół uprzedzając Ich O Tym, Ze świadomością, ZE dziesięciu momencie następuje Zbyt Szybko, bo Jeszcze remont w domu, którego efektu Już nie nie zobaczy, í Plany ja Tyle Rzeczy, ktore chciał zrobić ...

Po JEGO odejściu kontami Holgera zaopiekował SIĘ JEGO niepełnosprawny siostrzeniec - Darek - chłopak cierpiący na Autyzm. Dla Osób, Które Nie znają specyfiki działania Osób dotkniętych Tym zespołem - SA LUDZIE Bardzo wrażliwi, zamknięci w Swoim Świeciu, którzy oo wielokrotną sila przeżywają Impulsy ZE ŚWIATA zewnętrznego, o uwielbiają powtarzające SIĘ czynności, wymagające zręczności - w grze Takım ulubionym zajęciem Darka bylo bicie Smoków barbarzyńców CZY. Ataki, ktorých celem Czasem stawały SIĘ JEGO zamki, Bardzo przeżywał, nerwowością i panika.
Na serwerze wielokrotnie uprzedzano, zeby kont Holgera Nie atakować, sama Też od Czasu zrobić Czasu przypominałam Wagowo moim sojuszu, szczególnie nowym Ludziom, ZE Tych kont SIĘ Nie atakuje .... 
niestety, przedwczoraj PRZED północą, czyli 02.12.2017 Holger został zaatakowany przez graczy z 13 Dzielnicy - konkretnie przez Kamila86 i Kruk03, to drugie konto - wielu u graczy wie, pod czyją jest opieką ....
grozny przeciwnik został pokonany Holger, honoru Przybyło, A dzieciak, Który opiekował SIĘ tymi kontami tak przeraził SIĘ, ZE sie poranił. Czyli Sukces na całej Linii ....

ráno gdy SIĘ dowiedziałam o Tym wystosowałam Wiadomość zrobić Korony 13 Dzielnicy - Szefo82 z wyrazami Mojej głębokiej dezaprobaty wobec Tego rodzaju Działań. Wieluniu mogłoby sądzić, ZE Napisał, že by byla pomyłka í Bardzo ul przykro - NIE, TAK SIE NIE stalo, Prawdziwa odpowiedz zamieszczam poniżej ....

I Chyba pozostawię bez komentarza ....
a może tak Już JEST, A ja i Wieluniu Ludzi, którzy także JEST zaszokowani Tym zachowaniem, Nie Po prostu przedstawiciele ginącej kultury, wykorzystując panującą cywilizacja JEST TA, w ktorej dla Zabawy krzywdzi sie chore Polsce i obraża w pv?
W Historii Wiele razy zdarzało SIĘ, ZE cywilizacje bardzie zaawansowane etycznie Były wypierane przez barbarzyńskie, Które sila wprowadzały Swoje Zasady.
Mozna jedynie spytać, komu przeszkadzał gracz, Który bawił siew bicie barbów w Swoim Świecie ....

Ps. Przepraszam za pisownię, ale tekst JEST poprawiany automatycznie - tłumaczony na angielsi z powrotem potem Ż NA Polski .... ech, Nie Potrafie Tego zatrzymać :(

Comments

• Sentinel (PL1)Sentinel (PL1) Member Posts: 55
    Od dawien dawna, a właściwie od początku i nie wiem czemu sojusze frakcji niebieskiej- niedźwiedzi miały problem z poszanowaniem jakichkolwiek zasad, więc mnie takie zachowanie nie dziwi wogóle niestety, może dlatego, że za dużo takich graczy-ludzi-maniakow przerobilem.
Sign In to comment.